APXK2R5ARA331ME61G United Chemi-Con CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
APXK2R5ARA331ME61G
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2.5V SMD
16 mOhm
Ёмістасць :
330µF
Напружанне - Намінальнае :
2.5V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Памер / вымярэнне :
0.197" Dia (5.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.5A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.228" (5.80mm)
серыял :
NPCAP™-PXK
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C