APXG250ARA101MHA0G United Chemi-Con CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
APXG250ARA101MHA0G
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 100UF 20% 25V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
24 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
100µF
Напружанне - Намінальнае :
25V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.3A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.406" (10.30mm)
серыял :
NPCAP™-PXG
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
15000 Hrs @ 105°C