APXG200ARA391MJ80G United Chemi-Con CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
APXG200ARA391MJ80G
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 390UF 20% 20V SMD
22 mOhm
Ёмістасць :
390µF
Напружанне - Намінальнае :
20V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Памер / вымярэнне :
0.394" Dia (10.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.65A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.315" (8.00mm)
серыял :
NPCAP™-PXG
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
15000 Hrs @ 105°C