APXF2R5ARA561MH70G United Chemi-Con CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
APXF2R5ARA561MH70G
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 560UF 20% 2.5V SMD
10 mOhm
Ёмістасць :
560µF
Напружанне - Намінальнае :
2.5V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
4.5A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.276" (7.00mm)
серыял :
NPCAP™-PXF
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
15000 Hrs @ 105°C