APXE160ARA121MH70G United Chemi-Con CAP ALUM POLY 120UF 20% 16V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
APXE160ARA121MH70G
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 120UF 20% 16V SMD
24 mOhm
Ёмістасць :
120µF
Напружанне - Намінальнае :
16V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
3.01A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.264" (6.70mm)
серыял :
NPCAP™-PXE
Талерантнасць :
±20%
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C