APXA200ARA470MH70G United Chemi-Con CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
APXA200ARA470MH70G
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 47UF 20% 20V SMD
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
45 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
Ацэнкі :
Ёмістасць :
47µF
Напружанне - Намінальнае :
20V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
Пакет / Чахол :
Radial, Can - SMD
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
2A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.276" (7.00mm)
серыял :
NPCAP™-PXA
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэрмін службы @ Temp. :
15000 Hrs @ 105°C