APSC2R5EC3821MH08S United Chemi-Con CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Кандэнсатары
Нумар вытворцы:
APSC2R5EC3821MH08S
Вытворца:
Апісанне:
CAP ALUM POLY 820UF 20% 2.5V T/H
Стан RoHs:
ESR (эквівалентнае паслядоўнае супраціўленне) :
7 mOhm
Імпеданс :
Інтэрвал :
0.138" (3.50mm)
Ацэнкі :
Ёмістасць :
820µF
Напружанне - Намінальнае :
2.5V
Паверхневы мантаж Памер зямлі :
Пакет / Чахол :
Radial, Can
Памер / вымярэнне :
0.315" Dia (8.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 105°C
Прыкладанні :
General Purpose
Пульсацыйны ток @ нізкая частата :
Пульсацыйны ток пры высокай частаце :
6.1A @ 100kHz
Рост - седзячы (макс.) :
0.354" (9.00mm)
серыял :
NPCAP™-PSC
Талерантнасць :
±20%
Тып :
Polymer
Тып мацавання :
Through Hole
Тэрмін службы @ Temp. :
2000 Hrs @ 105°C