38WLABR500LF20 TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
38WLABR500LF20
Магутнасць (Вт) :
0.15W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.406" x 0.177" Face x 0.478" H (10.30mm x 4.50mm x 12.15mm)
Супраціў :
500 Ohms
Талерантнасць :
±20%
Тэмпературны каэфіцыент :
±500ppm/°C