38WKBBR10KLF30 TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
38WKBBR10KLF30
Магутнасць (Вт) :
0.15W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.406" x 0.177" Face x 0.478" H (10.30mm x 4.50mm x 12.15mm)
Супраціў :
10 kOhms
Талерантнасць :
±30%
Тэмпературны каэфіцыент :
±500ppm/°C