38WKABR10KLF30 TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
38WKABR10KLF30
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.15W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.406" x 0.177" Face x 0.478" H (10.30mm x 4.50mm x 12.15mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
38
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
10 kOhms
Талерантнасць :
±30%
Тып карэкціроўкі :
Side Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±500ppm/°C