38PMABR10KLF20 TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
38PMABR10KLF20
Магутнасць (Вт) :
0.15W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.465" x 0.406" Face x 0.366" H (11.80mm x 10.30mm x 9.30mm)
Супраціў :
10 kOhms
Талерантнасць :
±20%
Тэмпературны каэфіцыент :
±500ppm/°C