38PLABR20KLF20 TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
38PLABR20KLF20
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.15W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.465" x 0.406" Face x 0.366" H (11.80mm x 10.30mm x 9.30mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
38
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
20 kOhms
Талерантнасць :
±20%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±500ppm/°C