37WR500LF TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
37WR500LF
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Супраціў :
500 Ohms
Талерантнасць :
±20%
Тэмпературны каэфіцыент :
±250ppm/°C