37SR100LF TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
37SR100LF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Памер / вымярэнне :
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
37
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
100 Ohms
Талерантнасць :
±20%
Тып карэкціроўкі :
Side Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±250ppm/°C