37PR50KLF TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
37PR50KLF
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.453" x 0.346" Face x 0.354" H (11.50mm x 8.80mm x 9.00mm)
Супраціў :
50 kOhms
Талерантнасць :
±20%
Тэмпературны каэфіцыент :
±250ppm/°C