37PR100KLF TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
37PR100KLF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.453" x 0.346" Face x 0.354" H (11.50mm x 8.80mm x 9.00mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
37
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
100 kOhms
Талерантнасць :
±20%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±250ppm/°C