25UR20KLFTR TT Electronics/BI TRIMMER
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
25UR20KLFTR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Памер / вымярэнне :
Square - 0.270" x 0.270" Face x 0.190" H (6.86mm x 6.86mm x 4.83mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
25
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
20 kOhms
Талерантнасць :
±10%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±100ppm/°C