TMS320F2802PZA-60 Texas Instruments IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
TMS320F2802PZA-60
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100LQFP
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
64KB (32K x 16)
Канвертары дадзеных :
A/D 16x12b
Колькасць уводаў-вывадаў :
35
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.71 V ~ 1.89 V
Пакет / Чахол :
100-LQFP
Пакет прылады пастаўшчыка :
100-LQFP (14x14)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
6K x 16
Памер ядра :
32-Bit
Перыферыйныя прылады :
POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
C2000™ C28x Fixed-Point
Сувязь :
CAN, I²C, SCI, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tray
хуткасць :
60MHz