SN74LVC3G14YEAR Texas Instruments IC INVRTR SCHMT-TRGR TRPL 8DSBGA
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74LVC3G14YEAR
Апісанне:
IC INVRTR SCHMT-TRGR TRPL 8DSBGA
Асаблівасці :
Schmitt Trigger
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
10µA
Колькасць контураў :
3
Колькасць уваходаў :
3
Лагічны тып :
Inverter
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
4.3ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
8-XFBGA, DSBGA
Пакет прылады пастаўшчыка :
8-DSBGA, 8-WCSP (1.9x0.9)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
серыял :
74LVC
Ток - выхад высокі, нізкі :
32mA, 32mA
Узровень логікі - высокі :
1.4 V ~ 3.7 V
Узровень логікі - нізкі :
0.3 V ~ 1.4 V