SN74LVC1G32QDCKRQ1 Texas Instruments IC GATE OR 1CH 2-INP SC-70-5
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74LVC1G32QDCKRQ1
Апісанне:
IC GATE OR 1CH 2-INP SC-70-5
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
25µA
Колькасць контураў :
1
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
OR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
6ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Пакет прылады пастаўшчыка :
SC-70-5
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
серыял :
Automotive, AEC-Q100, 74LVC
Ток - выхад высокі, нізкі :
32mA, 32mA
Узровень логікі - высокі :
1.7 V ~ 2 V
Узровень логікі - нізкі :
0.7 V ~ 0.8 V