SN74LVC1G32DBVTG4 Texas Instruments IC GATE OR 1CH 2-INP SOT-23-5
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74LVC1G32DBVTG4
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE OR 1CH 2-INP SOT-23-5
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
10µA
Колькасць контураў :
1
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
OR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
4ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
1.65 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
SC-74A, SOT-753
Пакет прылады пастаўшчыка :
SOT-23-5
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C
серыял :
74LVC
Ток - выхад высокі, нізкі :
32mA, 32mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
1.7 V ~ 2 V
Узровень логікі - нізкі :
0.7 V ~ 0.8 V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
52,879
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SN74LVC1G32DBVTG4 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
SN74LVC1G32DBVTG4 Асаблівасці
SN74LVC1G32DBVTG4 is produced by Texas Instruments, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Texas Instruments.
SN74LVC1G32DBVTG4 вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SN74LVC1G32DBVTG4 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
SN74LVC1G32DBVTG4 FAQ
1. What is the operating voltage range of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The operating voltage range of the SN74LVC1G32DBVTG4 is 1.65 V to 5.5 V.
2. What is the maximum input current of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The maximum input current of the SN74LVC1G32DBVTG4 is ±50 mA.
3. What is the power dissipation of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The power dissipation of the SN74LVC1G32DBVTG4 is 500 mW.
4. What is the maximum propagation delay of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The maximum propagation delay of the SN74LVC1G32DBVTG4 is 4.4 ns.
5. What is the input capacitance of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The input capacitance of the SN74LVC1G32DBVTG4 is 3 pF.
6. What is the maximum operating temperature of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The maximum operating temperature of the SN74LVC1G32DBVTG4 is 125°C.
7. What is the package type of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The package type of the SN74LVC1G32DBVTG4 is SOT-23 (DBV).
8. What is the output drive capability of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The output drive capability of the SN74LVC1G32DBVTG4 is ±24 mA.
9. What is the quiescent current of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The quiescent current of the SN74LVC1G32DBVTG4 is 10 µA.
10. What is the input voltage range of the SN74LVC1G32DBVTG4?
The input voltage range of the SN74LVC1G32DBVTG4 is -0.5 V to 7 V.