SN74F86NSR Texas Instruments IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SO
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F86NSR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SO
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
4
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
XOR (Exclusive OR)
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
7ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOP
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
16,470
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
SN74F86NSR Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SN74F86NSR больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
SN74F86NSR Асаблівасці
SN74F86NSR is produced by Texas Instruments, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Texas Instruments.
SN74F86NSR вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SN74F86NSR кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
SN74F86NSR FAQ
1. What is the operating temperature range for the SN74F86NSR?
The operating temperature range for the SN74F86NSR is -40°C to 85°C.
2. What is the maximum input voltage for the SN74F86NSR?
The maximum input voltage for the SN74F86NSR is 5.5V.
3. What is the typical propagation delay for the SN74F86NSR?
The typical propagation delay for the SN74F86NSR is 9ns.
4. Can the SN74F86NSR be used in automotive applications?
Yes, the SN74F86NSR is qualified for automotive applications according to the AEC-Q100 standard.
5. What is the package type for the SN74F86NSR?
The SN74F86NSR is available in a 14-pin SOIC package.
6. Does the SN74F86NSR have internal pull-up or pull-down resistors?
No, the SN74F86NSR does not have internal pull-up or pull-down resistors.
7. What is the maximum output current for the SN74F86NSR?
The maximum output current for the SN74F86NSR is ±24mA.
8. Is the SN74F86NSR RoHS compliant?
Yes, the SN74F86NSR is RoHS compliant.
9. What is the power consumption of the SN74F86NSR at 5V supply voltage?
The power consumption of the SN74F86NSR at 5V supply voltage is typically 10mW.
10. Can the SN74F86NSR tolerate electrostatic discharge (ESD)?
Yes, the SN74F86NSR is designed to withstand ESD events up to 2kV per the Human Body Model (HBM) standard.