SN74F86NSR Texas Instruments IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SO
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F86NSR
Апісанне:
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SO
Лагічны тып :
XOR (Exclusive OR)
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
7ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOP
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V