SN74F86DRG4 Texas Instruments IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F86DRG4
Апісанне:
IC GATE XOR 4CH 2-INP 14-SOIC
Лагічны тып :
XOR (Exclusive OR)
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
7ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOIC
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
14,314
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
SN74F86DRG4 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SN74F86DRG4 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
SN74F86DRG4 Асаблівасці
SN74F86DRG4 is produced by Texas Instruments, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Texas Instruments.
SN74F86DRG4 вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SN74F86DRG4 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
SN74F86DRG4 FAQ
1. What is the maximum operating temperature for the SN74F86DRG4 integrated circuit?
The maximum operating temperature for the SN74F86DRG4 integrated circuit is 125°C.
2. What is the typical input voltage range for the SN74F86DRG4?
The typical input voltage range for the SN74F86DRG4 is 0V to 5.5V.
3. Can the SN74F86DRG4 handle high-speed data processing?
4. What is the power dissipation of the SN74F86DRG4 at maximum operating temperature?
The power dissipation of the SN74F86DRG4 at maximum operating temperature is 500mW.
5. Is the SN74F86DRG4 RoHS compliant?
6. What is the package type of the SN74F86DRG4?
The SN74F86DRG4 comes in a small-outline integrated circuit (SOIC) package.
7. Does the SN74F86DRG4 have built-in ESD protection?
8. What is the typical output drive capability of the SN74F86DRG4?
The typical output drive capability of the SN74F86DRG4 is 24mA.
9. Can the SN74F86DRG4 be used in automotive applications?
10. What is the recommended storage temperature range for the SN74F86DRG4?
The recommended storage temperature range for the SN74F86DRG4 is -65°C to 150°C.