SN74F32DRE4 Texas Instruments IC GATE OR 4CH 2-INP 14-SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F32DRE4
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE OR 4CH 2-INP 14-SOIC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
4
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
OR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
5.6ns @ 5V, -
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOIC
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
43,388
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
SN74F32DRE4 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SN74F32DRE4 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
SN74F32DRE4 Асаблівасці
SN74F32DRE4 is produced by Texas Instruments, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Texas Instruments.
SN74F32DRE4 вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SN74F32DRE4 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
SN74F32DRE4 FAQ
1. What is the maximum operating temperature for the SN74F32DRE4 integrated circuit?
The maximum operating temperature for the SN74F32DRE4 integrated circuit is 125°C.
2. What is the input voltage range for the SN74F32DRE4?
The input voltage range for the SN74F32DRE4 is 0V to 5.5V.
3. What is the typical propagation delay for the SN74F32DRE4?
The typical propagation delay for the SN74F32DRE4 is 7.5ns.
4. Can the SN74F32DRE4 be used in automotive applications?
Yes, the SN74F32DRE4 is qualified for automotive applications according to the AEC-Q100 standard.
5. What is the package type for the SN74F32DRE4?
The package type for the SN74F32DRE4 is SOIC-14.
6. Is the SN74F32DRE4 RoHS compliant?
Yes, the SN74F32DRE4 is RoHS compliant.
7. What is the maximum power dissipation for the SN74F32DRE4?
The maximum power dissipation for the SN74F32DRE4 is 500mW.
8. What is the input capacitance for the SN74F32DRE4?
The input capacitance for the SN74F32DRE4 is 3pF.
9. What is the output drive capability for the SN74F32DRE4?
The output drive capability for the SN74F32DRE4 is ±24mA.
10. What is the recommended operating voltage for the SN74F32DRE4?
The recommended operating voltage for the SN74F32DRE4 is 2V to 5.5V.