SN74F20DRE4 Texas Instruments IC GATE NAND 2CH 4-INP 14-SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F20DRE4
Апісанне:
IC GATE NAND 2CH 4-INP 14-SOIC
Колькасць контураў :
2
Колькасць уваходаў :
4
Лагічны тып :
NAND Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
6ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOIC
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
34,850
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
SN74F20DRE4 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SN74F20DRE4 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
SN74F20DRE4 Асаблівасці
SN74F20DRE4 is produced by Texas Instruments, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Texas Instruments.
SN74F20DRE4 вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SN74F20DRE4 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
SN74F20DRE4 FAQ
1. What is the operating temperature range for the SN74F20DRE4?
The operating temperature range for the SN74F20DRE4 is -40°C to 85°C.
2. What is the maximum input voltage for this semiconductor?
The maximum input voltage for the SN74F20DRE4 is 5.5V.
3. Can the SN74F20DRE4 be used in automotive applications?
Yes, the SN74F20DRE4 is suitable for use in automotive applications.
4. What is the typical propagation delay for this device?
The typical propagation delay for the SN74F20DRE4 is 7.5 ns.
5. Is the SN74F20DRE4 RoHS compliant?
Yes, the SN74F20DRE4 is RoHS compliant.
6. What is the package type for the SN74F20DRE4?
The SN74F20DRE4 comes in a SOIC-14 package.
7. Does the SN74F20DRE4 have internal pull-up or pull-down resistors?
No, the SN74F20DRE4 does not have internal pull-up or pull-down resistors.
8. What is the maximum output current for this device?
The maximum output current for the SN74F20DRE4 is ±8 mA.
9. Can the SN74F20DRE4 tolerate electrostatic discharge (ESD)?
Yes, the SN74F20DRE4 can tolerate electrostatic discharge (ESD) up to 2 kV.
10. What is the power consumption of the SN74F20DRE4 at 5V?
The power consumption of the SN74F20DRE4 at 5V is typically 16 mW.