SN74F11NSR Texas Instruments IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SO
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F11NSR
Апісанне:
IC GATE AND 3CH 3-INP 14-SO
Колькасць контураў :
3
Колькасць уваходаў :
3
Лагічны тып :
AND Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
5.6ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOP
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V