SN74F08DRG4 Texas Instruments IC GATE AND 4CH 2-INP 14-SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F08DRG4
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-SOIC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
4
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
AND Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
5.6ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOIC
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
27,463
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
SN74F08DRG4 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SN74F08DRG4 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
SN74F08DRG4 Асаблівасці
SN74F08DRG4 is produced by Texas Instruments, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Texas Instruments.
SN74F08DRG4 вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SN74F08DRG4 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
SN74F08DRG4 FAQ
1. What is the operating temperature range for the SN74F08DRG4?
The operating temperature range for the SN74F08DRG4 is -40°C to 85°C.
2. What is the maximum input voltage for the SN74F08DRG4?
The maximum input voltage for the SN74F08DRG4 is 5.5V.
3. What is the typical propagation delay for the SN74F08DRG4?
The typical propagation delay for the SN74F08DRG4 is 9 ns.
4. What is the maximum quiescent current for the SN74F08DRG4?
The maximum quiescent current for the SN74F08DRG4 is 4 mA.
5. What is the package type for the SN74F08DRG4?
The package type for the SN74F08DRG4 is SOIC.
6. What is the maximum output current for the SN74F08DRG4?
The maximum output current for the SN74F08DRG4 is ±24 mA.
7. What is the input capacitance for the SN74F08DRG4?
The input capacitance for the SN74F08DRG4 is 3 pF.
8. What is the maximum power dissipation for the SN74F08DRG4?
The maximum power dissipation for the SN74F08DRG4 is 500 mW.
9. What is the minimum supply voltage for the SN74F08DRG4?
The minimum supply voltage for the SN74F08DRG4 is 2V.
10. What is the maximum frequency for the SN74F08DRG4?
The maximum frequency for the SN74F08DRG4 is 32 MHz.