SN74F08DRE4 Texas Instruments IC GATE AND 4CH 2-INP 14-SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F08DRE4
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE AND 4CH 2-INP 14-SOIC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
4
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
AND Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
5.6ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOIC
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
13,876
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
SN74F08DRE4 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SN74F08DRE4 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
SN74F08DRE4 Асаблівасці
SN74F08DRE4 is produced by Texas Instruments, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Texas Instruments.
SN74F08DRE4 вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SN74F08DRE4 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
SN74F08DRE4 FAQ
1. What is the maximum operating temperature for the SN74F08DRE4 integrated circuit?
The maximum operating temperature for the SN74F08DRE4 integrated circuit is 125°C.
2. What is the input voltage range for the SN74F08DRE4?
The input voltage range for the SN74F08DRE4 is 0V to 5.5V.
3. Can the SN74F08DRE4 handle high-speed data processing?
4. What is the typical power consumption of the SN74F08DRE4?
5. Does the SN74F08DRE4 have built-in ESD protection?
6. Is the SN74F08DRE4 RoHS compliant?
Yes, the SN74F08DRE4 is RoHS compliant, meeting environmental standards for lead-free manufacturing.
7. What is the package type of the SN74F08DRE4?
The SN74F08DRE4 comes in a standard SOIC (Small Outline Integrated Circuit) package.
8. Can the SN74F08DRE4 be used in automotive applications?
9. What is the maximum frequency at which the SN74F08DRE4 can operate?
The SN74F08DRE4 can operate at a maximum frequency of 100MHz.
10. Does the SN74F08DRE4 have internal pull-up or pull-down resistors?