SN74F04DRE4 Texas Instruments IC HEX INVERTER 14-SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F04DRE4
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC HEX INVERTER 14-SOIC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
6
Колькасць уваходаў :
6
Лагічны тып :
Inverter
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOIC
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
53,683
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
SN74F04DRE4 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SN74F04DRE4 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
SN74F04DRE4 Асаблівасці
SN74F04DRE4 is produced by Texas Instruments, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Texas Instruments.
SN74F04DRE4 вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SN74F04DRE4 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
SN74F04DRE4 FAQ
1. What is the maximum operating temperature for the SN74F04DRE4?
The maximum operating temperature for the SN74F04DRE4 is 125°C.
2. What is the input voltage range for this semiconductor?
The input voltage range for the SN74F04DRE4 is 0V to 5.5V.
3. Can the SN74F04DRE4 handle high-speed applications?
Yes, the SN74F04DRE4 is designed to handle high-speed applications.
4. What is the typical power consumption of the SN74F04DRE4?
The typical power consumption of the SN74F04DRE4 is 10mW.
5. Is the SN74F04DRE4 RoHS compliant?
Yes, the SN74F04DRE4 is RoHS compliant.
6. What is the package type for the SN74F04DRE4?
The package type for the SN74F04DRE4 is SOIC-14.
7. Does the SN74F04DRE4 have built-in ESD protection?
Yes, the SN74F04DRE4 has built-in ESD protection.
8. What is the maximum output current for the SN74F04DRE4?
The maximum output current for the SN74F04DRE4 is 15mA.
9. Can the SN74F04DRE4 be used in automotive applications?
Yes, the SN74F04DRE4 can be used in automotive applications.
10. What is the typical propagation delay for the SN74F04DRE4?
The typical propagation delay for the SN74F04DRE4 is 13ns.