SN74F02DRG4 Texas Instruments IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74F02DRG4
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC GATE NOR 4CH 2-INP 14-SOIC
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Бягучы - у рэжыме спакою (макс.) :
Колькасць контураў :
4
Колькасць уваходаў :
2
Лагічны тып :
NOR Gate
Макс. затрымка распаўсюджвання @ V, макс. CL :
5.5ns @ 5V, 50pF
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
14-SOIC
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C
серыял :
74F
Ток - выхад высокі, нізкі :
1mA, 20mA
Тып мацавання :
Surface Mount
Узровень логікі - высокі :
2V
Узровень логікі - нізкі :
0.8V
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
15,670
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
SN74F02DRG4 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SN74F02DRG4 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
SN74F02DRG4 Асаблівасці
SN74F02DRG4 is produced by Texas Instruments, belongs to Логіка - вароты і інвертары.
вырабленыя
Texas Instruments.
SN74F02DRG4 вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SN74F02DRG4 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
SN74F02DRG4 FAQ
1. What is the operating temperature range for the SN74F02DRG4?
The operating temperature range for the SN74F02DRG4 is -40°C to 85°C.
2. What is the maximum input voltage for this semiconductor?
The maximum input voltage for the SN74F02DRG4 is 5.5V.
3. Can you provide the typical propagation delay for this device?
The typical propagation delay for the SN74F02DRG4 is 3.9 ns.
4. What is the package type for the SN74F02DRG4?
The SN74F02DRG4 comes in a SOIC-14 package.
5. Does this semiconductor have internal pull-up or pull-down resistors?
No, the SN74F02DRG4 does not have internal pull-up or pull-down resistors.
6. What is the maximum output current this device can drive?
The maximum output current that the SN74F02DRG4 can drive is 32 mA.
7. Is the SN74F02DRG4 RoHS compliant?
Yes, the SN74F02DRG4 is RoHS compliant.
8. Can this semiconductor be used in automotive applications?
Yes, the SN74F02DRG4 is suitable for use in automotive applications.
9. What is the input capacitance of the SN74F02DRG4?
The input capacitance of the SN74F02DRG4 is 3 pF.
10. Does this device have built-in ESD protection?
Yes, the SN74F02DRG4 has built-in ESD protection.