SN74ABT16240ADGGR Texas Instruments IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
SN74ABT16240ADGGR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC BUFFER INVERT 5.5V 48TSSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць элементаў :
4
Лагічны тып :
Buffer, Inverting
Напружанне - сілкаванне :
4.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
48-TSSOP
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
74ABT
Ток - выхад высокі, нізкі :
32mA, 64mA