LM5101CSD Texas Instruments IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
LM5101CSD
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC DRVR HALF BRDG 100V 1A 10WSON
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Высокае бакавое напружанне - макс. (бутстрап) :
118V
Кіраваная канфігурацыя :
Half-Bridge
Колькасць драйвераў :
2
Лагічнае напружанне - VIL, VIH :
2.3V, -
Напружанне - сілкаванне :
9 V ~ 14 V
Пакет / Чахол :
10-WDFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
10-WSON (4x4)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TJ)
серыял :
Ток - пікавы выхад (крыніца, паглынальнік) :
1A, 1A
Тып варот :
N-Channel MOSFET
Тып канала :
Independent
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып уводу :
Non-Inverting
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Час нарастання/падзення (тып.) :
990ns, 715ns
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
34,739
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
LM5101CSD Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць LM5101CSD больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
LM5101CSD Асаблівасці
LM5101CSD is produced by Texas Instruments, belongs to PMIC - драйверы Gate.
LM5101CSD - гэта PMIC - драйверы Gate, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Texas Instruments.
LM5101CSD вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
LM5101CSD кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
LM5101CSD FAQ
1. What is the maximum operating voltage of the LM5101CSD?
The LM5101CSD has a maximum operating voltage of 100V.
2. What is the typical turn-on time of the LM5101CSD?
The typical turn-on time of the LM5101CSD is 25ns.
3. What is the maximum duty cycle supported by the LM5101CSD?
The LM5101CSD supports a maximum duty cycle of 100%.
4. What is the maximum output current capability of the LM5101CSD?
The LM5101CSD has a maximum output current capability of 2A.
5. What is the operating temperature range of the LM5101CSD?
The LM5101CSD operates within a temperature range of -40°C to 125°C.
6. Does the LM5101CSD have built-in shoot-through protection?
Yes, the LM5101CSD features built-in shoot-through protection.
7. What is the input logic threshold of the LM5101CSD?
The input logic threshold of the LM5101CSD is 1.5V.
8. Can the LM5101CSD be used in high-side or low-side driver configurations?
Yes, the LM5101CSD can be used in both high-side and low-side driver configurations.
9. What is the maximum junction temperature of the LM5101CSD?
The maximum junction temperature of the LM5101CSD is 150°C.
10. Is the LM5101CSD suitable for automotive applications?