LM5100CSD Texas Instruments IC DRIVER HALF-BRIDGE HV 10WSON
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
LM5100CSD
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC DRIVER HALF-BRIDGE HV 10WSON
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Высокае бакавое напружанне - макс. (бутстрап) :
118V
Кіраваная канфігурацыя :
Half-Bridge
Колькасць драйвераў :
2
Лагічнае напружанне - VIL, VIH :
2.3V, -
Напружанне - сілкаванне :
9 V ~ 14 V
Пакет / Чахол :
10-WDFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
10-WSON (4x4)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TJ)
серыял :
Ток - пікавы выхад (крыніца, паглынальнік) :
1A, 1A
Тып варот :
N-Channel MOSFET
Тып канала :
Independent
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып уводу :
Non-Inverting
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Час нарастання/падзення (тып.) :
990ns, 715ns
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
14,571
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
LM5100CSD Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць LM5100CSD больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
LM5100CSD Асаблівасці
LM5100CSD is produced by Texas Instruments, belongs to PMIC - драйверы Gate.
LM5100CSD - гэта PMIC - драйверы Gate, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Texas Instruments.
LM5100CSD вытворчасці Texas Instruments можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
LM5100CSD кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
LM5100CSD FAQ
1. What is the maximum operating temperature of the LM5100CSD?
The LM5100CSD has a maximum operating temperature of 125°C.
2. What is the input voltage range of the LM5100CSD?
The input voltage range of the LM5100CSD is 4.5V to 100V.
3. What is the typical turn-on time of the LM5100CSD?
The typical turn-on time of the LM5100CSD is 25ns.
4. What is the maximum duty cycle of the LM5100CSD?
The maximum duty cycle of the LM5100CSD is 50%.
5. What is the maximum output current of the LM5100CSD?
The maximum output current of the LM5100CSD is 1A.
6. What is the quiescent current of the LM5100CSD?
The quiescent current of the LM5100CSD is 120µA.
7. What is the maximum junction temperature of the LM5100CSD?
The maximum junction temperature of the LM5100CSD is 150°C.
8. What is the typical power dissipation of the LM5100CSD?
The typical power dissipation of the LM5100CSD is 1.5W.
9. What is the recommended input bypass capacitor for the LM5100CSD?
The recommended input bypass capacitor for the LM5100CSD is 10µF.
10. What is the package type of the LM5100CSD?
The LM5100CSD is available in a 10-pin WSON package.