55A6359-22-5CS1999 TE Connectivity Raychem Cable Protection CABLE STRANDED
Кабелі, правады
Нумар вытворцы:
55A6359-22-5CS1999
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CABLE STRANDED
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Даўжыня :
Дырыжорная нітка :
19/34
Дыяметр курткі (ізаляцыі). :
0.043" (1.09mm)
Калібр правадоў :
22 AWG
Колер курткі :
Green
Матэрыял курткі (ізаляцыі). :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Матэрыял правадніка :
Copper, Silver Coated
Напруга :
600V