55A0811-18-3-F871 TE Connectivity Raychem Cable Protection CABLE STRANDED
Кабелі, правады
Нумар вытворцы:
55A0811-18-3-F871
Апісанне:
CABLE STRANDED
Стан RoHs:
Асаблівасці :
Ацэнкі :
Даўжыня :
Дырыжорная нітка :
19/30
Дыяметр курткі (ізаляцыі). :
0.070" (1.78mm)
Калібр правадоў :
18 AWG
Колер курткі :
Orange
Матэрыял курткі (ізаляцыі). :
Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Матэрыял правадніка :
Copper, Tinned
Напруга :
600V
Працоўная тэмпература :
-65°C ~ 150°C
серыял :
MIL-W-22759 and MIL-C-27500, 55A0811
Таўшчыня курткі (ізаляцыі). :
0.009" (0.23mm)