H4205RBCA TE Connectivity Passive Product RES 205 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Рэзістары
Нумар вытворцы:
H4205RBCA
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
RES 205 OHM 1/2W 0.1% AXIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Асаблівасці :
Pulse Withstanding
Кампазіцыя :
Metal Film
Колькасць спыненняў :
2
Магутнасць (Вт) :
0.5W, 1/2W
Пакет / Чахол :
Axial
Пакет прылады пастаўшчыка :
Axial
Памер / вымярэнне :
0.146" Dia x 0.394" L (3.70mm x 10.00mm)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 155°C
Рост - седзячы (макс.) :
серыял :
Holco, Holsworthy
Супраціў :
205 Ohms
Талерантнасць :
±0.1%
Тэмпературны каэфіцыент :
±50ppm/°C