CB10MV223M TE Connectivity Passive Product TRIMMER 22K OHM 0.15W TH
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
CB10MV223M
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 22K OHM 0.15W TH
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.15W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.433" x 0.386" Face x 0.236" H (11.00mm x 9.80mm x 6.00mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Carbon
серыял :
CB10, Citec
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
22 kOhms
Талерантнасць :
±20%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±500ppm/°C