CB10MV104K TE Connectivity Passive Product CB10V 100K 10% HEX
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
CB10MV104K
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
CB10V 100K 10% HEX
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.15W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.433" x 0.386" Face x 0.236" H (11.00mm x 9.80mm x 6.00mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Carbon
серыял :
CB10, Citec
Стыль заканчэння :
PC Pins
Супраціў :
100 kOhms
Талерантнасць :
±10%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Through Hole
Тэмпературны каэфіцыент :
±500ppm/°C