3152W101P TE Connectivity Passive Product TRIMMER 100 OHM 0.2W SMD
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
3152W101P
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 100 OHM 0.2W SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.2W, 1/5W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.165" x 0.150" Face x 0.055" H (4.20mm x 3.80mm x 1.40mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
3150, Citec
Стыль заканчэння :
J Lead
Супраціў :
100 Ohms
Талерантнасць :
±25%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэмпературны каэфіцыент :
±250ppm/°C
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
22,298
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
3152W101P Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 3152W101P больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
3152W101P Асаблівасці
3152W101P is produced by TE Connectivity Passive Product, belongs to Патэнцыяметры трымера.
вырабленыя
TE Connectivity Passive Product.
3152W101P вытворчасці TE Connectivity Passive Product можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3152W101P кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
3152W101P Кошт
3152W101P Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "3152"