3142W101PJIT TE Connectivity Passive Product TRIMMER 100 OHM 0.15W SMD
Патэнцыяметры, зменныя рэзістары
Нумар вытворцы:
3142W101PJIT
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TRIMMER 100 OHM 0.15W SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Колькасць абаротаў :
1
Магутнасць (Вт) :
0.15W
Памер / вымярэнне :
Rectangular - 0.177" x 0.157" Face x 0.094" H (4.50mm x 4.00mm x 2.40mm)
Рэзістыўны матэрыял :
Cermet
серыял :
3142, Citec
Стыль заканчэння :
J Lead
Супраціў :
100 Ohms
Талерантнасць :
±25%
Тып карэкціроўкі :
Top Adjustment
Тып мацавання :
Surface Mount
Тэмпературны каэфіцыент :
±250ppm/°C
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Частка Статус :
Active
в наличии
13,317
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 3142W101PJIT больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
3142W101PJIT Асаблівасці
3142W101PJIT is produced by TE Connectivity Passive Product, belongs to Патэнцыяметры трымера.
вырабленыя
TE Connectivity Passive Product.
3142W101PJIT вытворчасці TE Connectivity Passive Product можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
3142W101PJIT кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
3142W101PJIT Кошт
3142W101PJIT Малюнак
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "3142"