SMB10J36A R5G Taiwan Semiconductor Corporation TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
SMB10J36A R5G
Апісанне:
TVS DIODE 36V 58.1V DO214AA
Магутнасць - Пікавы пульс :
1000W (1kW)
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
58.1V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
36V
Напружанне - прабой (мін) :
40V
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
17.2A