SMB10J22A R5G Taiwan Semiconductor Corporation TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
SMB10J22A R5G
Апісанне:
TVS DIODE 22V 35.5V DO214AA
Магутнасць - Пікавы пульс :
1000W (1kW)
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
35.5V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
22V
Напружанне - прабой (мін) :
24.4V
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
28.2A