SMB10J17A R5G Taiwan Semiconductor Corporation TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
SMB10J17A R5G
Апісанне:
TVS DIODE 17V 27.6V DO214AA
Магутнасць - Пікавы пульс :
1000W (1kW)
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
27.6V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
17V
Напружанне - прабой (мін) :
18.9V
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
36.2A