SMB10J16A R5G Taiwan Semiconductor Corporation TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
SMB10J16A R5G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TVS DIODE 16V 26V DO214AA
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ЛЭП :
No
Аднанакіраваныя каналы :
1
Двунакіраваныя каналы :
Ёмістасць @ частата :
Магутнасць - Пікавы пульс :
1000W (1kW)
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
26V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
16V
Напружанне - прабой (мін) :
17.8V
Пакет / Чахол :
DO-214AA, SMB
Пакет прылады пастаўшчыка :
DO-214AA (SMB)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Прыкладанні :
General Purpose
серыял :
SMB10J
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
38.5A