PGSMAJ100A R3G Taiwan Semiconductor Corporation DIODE TVS UNIDIRECTIONAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
PGSMAJ100A R3G
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
DIODE TVS UNIDIRECTIONAL
Стан RoHs:
Абарона ЛЭП :
No
Аднанакіраваныя каналы :
1
Двунакіраваныя каналы :
Ёмістасць @ частата :
Магутнасць - Пікавы пульс :
400W
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
162V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
100V
Напружанне - прабой (мін) :
111V
Пакет / Чахол :
DO-214AC, SMA
Пакет прылады пастаўшчыка :
DO-214AC (SMA)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Прыкладанні :
General Purpose
серыял :
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
1.9A