1.5KE100CA R0G Taiwan Semiconductor Corporation TVS DIODE 85.5V 137V DO201
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
1.5KE100CA R0G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
TVS DIODE 85.5V 137V DO201
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Абарона ЛЭП :
No
Аднанакіраваныя каналы :
Двунакіраваныя каналы :
1
Ёмістасць @ частата :
Магутнасць - Пікавы пульс :
1500W (1.5kW)
Напружанне - заціск (макс.) @ Ipp :
137V
Напружанне - зваротнае супрацьстаянне (тып) :
85.5V
Напружанне - прабой (мін) :
95V
Пакет / Чахол :
DO-201AA, DO-27, Axial
Пакет прылады пастаўшчыка :
DO-201
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 175°C (TJ)
Прыкладанні :
General Purpose
серыял :
1.5KE
Ток - пік імпульсу (10/1000 мкс) :
11.4A