TE40A2403B01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
TE40A2403B01
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 40W
Выкарыстаны рэгіён :
North America
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
41W
Напружанне - выхад :
24V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Памер / вымярэнне :
3.78" L x 2.17" W x 1.32" H (96.0mm x 55.0mm x 33.6mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 50°C
Ток - выхад (макс.) :
1.7A
Тып уводу :
Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately)
Форма :
Wall Mount
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)