TE40A1203Q01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
TE40A1203Q01
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
41W
Напружанне - выхад :
12V
Напружанне - Уваход :
90 ~ 264 VAC
Памер / вымярэнне :
3.76" L x 2.13" W x 1.22" H (95.5mm x 54.0mm x 31.0mm)
Працоўная тэмпература :
-20°C ~ 50°C
Ток - выхад (макс.) :
3.4A
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)