MENB1040A1203F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
MENB1040A1203F01
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 40W
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Магутнасць (Вт) :
41W
Напружанне - выхад :
12V
Напружанне - Уваход :
100 ~ 240 VAC
Памер / вымярэнне :
3.98" L x 2.40" W x 1.34" H (101.0mm x 61.0mm x 34.0mm)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 40°C
серыял :
MENB1040
Ток - выхад (макс.) :
3.4A
Энергаспажыванне без нагрузкі :
300mW (Max)